• pl. Kazimierza Wielkiego 4, 32-005 Niepołomice
  • Porozmawiaj z nami : (12) 288-92-28

O nas

Ciężko pracujemy, aby być najlepszymi w branży!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku

Zadzwoń: (12) 288-92-28

Witaj w Lukanet.pl

Ponad 15 lat doświadczenia

Istniejemy na rynku polskim od 2003 roku i wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług oraz zaplecze technologiczno – informatyczne.Naszą wizytówką jest nasz zespół – wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują najwyższy standard oferowanych usług. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi wciąż zdobywamy nowych klientów i doświadczenie.

Ścisła współpraca z najpotężniejszymi firmami branży IT w Polsce zapewnia fachowe doradztwo w doborze sprzętu komputerowego oraz kompleksowe usługi w zakresie serwisu komputerowego.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem pełnych systemów informatycznych. Oferujemy zainteresowanym klientom sprzedaż i serwis kas fiskalnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i ku zadowoleniu naszych klientów dostarczamy sprzęt komputerowy pod wskazany adres.

Informujemy, że od 01.10.2015 roku firma LUKANET zmienia formę prowadzonej działalności, z działalności jednoosobowej stając się spółką.

Nasza firma gwarantuje rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i szybkość otrzymywania produktów.

Nasza oferta

Staramy się najlepiej jak umiemy, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością. Sprawnie i prężnie pracujący doradcy działu obsługi klienta natychmiastowo reagują na złożone przez Państwa zamówienie lub zapytanie. Zdajemy sobie sprawę z dynamicznego rozwoju rynku komputerowego, co daje nam możliwość stałego wzbogacania i poszerzania naszego asortymentu o nowe produkty, a także podnoszenia własnych kwalifikacji, aby móc sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Lukanet to sklep komputerowy, w którym znajdziecie Państwo zarówno fabrycznie nowe, wysokojakościowe komputery oraz laptopy, jak i poleasingowy, kompleksowo przetestowany sprzęt komputerowy. W przypadku sprzętu poleasingowego zapewniamy Państwu sześcio- bądź dwunastomiesięczną gwarancję. Posiadamy również kasy fiskalne.

Nasza firma, poza prowadzeniem sprzedaży, oferuje również serwis komputerowy (naprawa laptopów oraz PC) i serwis RTV.

Chcemy poinformować również , że nasz sklep prowadzi sprzedaż w systemie ratalnym. Minimum formalności – niskie oprocentowanie. Można nas znaleźć pod adresem: pl. Kazimierza Wielkiego 4 32-005 Niepołomice.

Poznaj nas

Nasz profesjonalny zespół

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży i setki zadowolonych klientów, którzy do nas wracają!