• pl. Kazimierza Wielkiego 4, 32-005 Niepołomice
  • Porozmawiaj z nami : (12) 288-92-28

Serwis RTV

Oprócz komputerów zajmujemy się również serwisem RTV. Wiele naszych klientów stoi przed możliwością przymusowej wymiany niejednokrotnie drogich sprzętów, czasami nawet takich, które zostały zakupione stosunkowo niedawno. Nasi serwisanci przychodzą z pomocą wszystkim doświadczającym różnych usterek w tych sprzętach.

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić codzienne życie bez obecności telewizora. Używamy go do oglądania programów, filmów i seriali uzyskiwanych przez antenę, satelitę czy internet. Dodatkowo, pasjonaci gier komputerowych potrzebują sprawnego telewizora do tego, aby móc cieszyć się tą formą rozrywki. Nasz serwis RTV znajdujący się w Niepołomicach zadba o to, by żadne z Państwa nie musiało się martwić kosztownymi wymianami tego sprzętu.

Najczęstsze usterki, do których wzywani są nasi specjaliści to między innymi brak zasilania i podświetlenia w telewizorze. W takich sytuacjach staramy się dojść do źródła problemu i dokonać naprawy lub wymiany wybranej części w jak najatrakcyjniejszej dla klienta cenie. W przypadku kłopotów z prawidłowym wyświetlaniem kolorów na obrazie dokładnie kontrolujemy stan lamp podświetlających matrycę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego serwisu RTV mieszczącego się w Niepołomicach przy placu Kazimierza Wielkiego 4.

Tablety to małe i poręczne gadżety, które błyskawicznie stały się ulubionymi urządzeniami kompaktowymi wielu z nas. Znakomicie sprawdzają się w podróżach jako odtwarzacz filmów, czytnik e-booków czy też do przeglądania stron internetowych. Przez to, iż są wygodne i zawsze dostępne pod ręką, ich awaria sprawia tak wielkie rozczarowanie. Nasz serwis RTV pozwoli Państwu zachować ulubiony sprzęt i uniknąć kosztownych zakupów nowego.

Codzienne użytkowanie tabletów sprawia, iż mają one ciągły kontakt z akcesoriami takimi jak słuchawki czy ładowarka. W taki też sposób powstaje najbardziej popularna usterka tego gadżetu – problem z gniazdkami jack i zasilania. Na szczęście specjaliści z naszego serwisu RTV znajdującego się w Niepołomicach nie mają żadnego kłopotu z wymianą tych wejść. Usługę taką przeprowadzają profesjonalnie i błyskawicznie.

Mówiąc „rozrywka” ciężko nie pomyśleć o sprzętach RTV i o ilości wrażeń oraz emocji, które nam dostarczają. Czy będzie to granie do późna na ulubionej konsoli, czy wieczorny relaks z ulubionym serialem, te urządzenia towarzyszą człowiekowi wszędzie. Niestety, one wszystkie w pewnym momencie się psują, a kupno nowego sprzętu wymaga ogromnego nakładu finansowego. Aby nie nadużyć domowego budżetu warto zatrudnić profesjonalistów do naprawienia awarii.

Nasz serwis RTV z Niepołomic zreperuje usterkę Państwa sprzętu w niezwykle korzystnej cenie i pozwoli się nim cieszyć jeszcze jakiś czas. Oprócz typowych napraw opisanych dla telewizorów czy tabletów, zajmujemy się wszelkimi innymi awariami. Między innymi często lutujemy przerywające złącza przy wtykach zasilających oraz wymieniamy wadliwe części na nowe. Nikomu nie życzymy psującego się sprzętu, ale gdy już pojawi się problem, z przyjemnością udzielimy Państwu pomocy.